19 Paź 2017

„SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA”

(1 głos)

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu wraz z Zespołem Szkół Samochodowych w Radomiu organizują kolejną edycję akcji:

„SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA”

P R O G R A M

W dniu 26 października 2017r policjanci WRD wraz z diagnostami i uczniami Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu w ramach kontroli drogowych prowadzonych na terenie Radomia przeprowadzą sprawdzenie działania i ustawienia świateł pojazdów.

W dniu 27 października 2017 r w godz. od 8.00 do 15.00 na Stacji Kontroli Pojazdów przy ZSS, w ramach zajęć praktycznych uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych pod opieką diagnostów i przedstawicieli Policji z Wydziału Ruchu Drogowego:

‒ dokonają przeglądu i regulacji świateł w pojazdach,

‒ sprawdzą działanie amortyzatorów,

‒ skontrolują układ hamulcowy wraz z płynem hamulcowym,

‒ sprawdzą zawieszenie

‒ udzielą porad na temat prawidłowego utrzymania stanu technicznego oświetlenia pojazdu

Serdecznie zapraszamy kierowców do sprawdzenia własnych pojazdów przed sezonem zimowym !

Sprawdź jak prawidłowo zadbać o światła pojazdu w załącznikach:

Czytany 4403 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 październik 2017 11:19