25 Cze 2024

Uroczyste odsłonięcie muralu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dnia 21 czerwca 2024 odbyło się szczególne wydarzenie tj. uroczyste odsłonięcie muralu z wizerunkiem patrona naszej szkoły rotmistrza Witolda Pileckiego. Pomysłodawcą tego wspaniałego przedsięwzięcia jest Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Radom , natomiast sponsorem producent i sprzedawca energii elektrycznej firma Enea.
Pani Anna Stańczyk, dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu w przemówieniu podziękowała kombatantom za tą wspaniałą inicjatywę, natomiast uczniowie naszej szkoły przybliżyli pozostać i zasługi rotmistrza. Głos zabrała również przedstawicielka Związku Żołnierzy AK. Podziękowała za lekcję historii o Pileckim oraz wyraziła nadzieją na dalszą współpracę z Zespołem Szkół Samochodowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+5
 
 
Czytany 102 razy
ZSS

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 14 guests and no members online

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015: