25 Lut 2019

Konkurs Pięknego Czytania 2019

IV Regionalny Konkurs Pięknego Czytania

W dniu 19.02.2019r. w bibliotece szkolnej odbyły się eliminacje do IV Regionalnego Konkursu Pięknego Czytania – etap szkolny. Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności pięknego czytania, kształtowanie kultury czytelniczej oraz rozwijanie twórczych talentów. W etapie szkolnym finalistami zostali uczniowie Oskar Kuropieska z 1A i Bartosz Kacper z 1C, którzy zaprezentowali wybrany przez siebie fragment prozy z kanonu literatury pięknej. Etap szkolny przebiegał w miłej atmosferze i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie. Koordynatorzy szkolni: I. Gibała, A. Pająk – Rudnicka, A. Ikwanty – Janiszewska, R. Bąk.

Czytany 2797 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 marzec 2019 07:40