25 Maj 2016

"Stabilna Polska w stabilnej Europie" - wykład Bronisława Komorowskiego w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu

25 maja 2016r. uczniowie klasy 2d wraz z wychowawczynią Renatą Cywka oraz z- cą dyr. Jarosławem Sadalem uczestniczyli w wykładzie Bronisława Komorowskiego w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Tematem spotkania była pozycja Polski w Europie. Wykład zatytułowany "Stabilna Polska w stabilnej Europie" odnosił się przeze wszystkim do współczesnej sytuacji międzynarodowej Polski, jej stabilizacji gospodarczej i finansowej. Po spotkaniu zgromadzeni mogli zadawać pytania, na które prezydent chętnie odpowiadał.

Czytany 4280 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 maj 2016 14:48