29 Sie 2023

Radom Expo 2023

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

 

W związku z organizacją w dniach 8 – 9 września 2023 r. wystawy Radom Expo w Radomskim Centrum Sportu (RCS) - Hala widowiskowo-sportowa przy ul. Struga 63 przez Prezydenta Miasta Radomia uprzejmie informujemy o nadchodzącym wydarzeniu. 

 

Adresatami wydarzenia są głównie: mieszkańcy Radomia i regionu, uczniowie szkół podstawowych, zawodowych i średnich (w tym maturzyści), studenci oraz przedsiębiorcy i potencjalni inwestorzy. Podczas wydarzenia zostaną udostępnione do zwiedzania przygotowane w obiekcie RCS stoiska wystawiennicze m.in: radomskich przedsiębiorstw funkcjonujących w strategicznych dla regionu branżach, organizacji oraz instytucji otoczenia biznesu, jednostek naukowych i badawczych oraz szkół kształcących w zawodach technicznych.

 

Wstęp będzie wolny.

 

Poniżej znajduje się adres strony internetowej dedykowanej wystawie:

 

https://expo.umradom.pl

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Czytany 888 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 sierpień 2023 09:29
ZSS

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 7 guests and no members online

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015: