06 Cze 2022

Radomski Piknik Zdrowia

W sobotę 28.05.2022 r. przed urzędem Miejskim na ulicy Żeromskiego, odbył się Radomski Piknik Zdrowia - Piknik z okazji Dnia Ochrony Środowiska oraz Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa - „ Motoserce”

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu reprezentowała Pani Dyrektor Anna Stańczyk, z-ca dyrektora Pani Justyna Wolanin oraz nauczyciele Leszek Kucharski, Mirosław Zawadzki, oraz liczna grupa uczniów z klas technikalnych i branżowych. Nie brakowało tez uczniów i nauczycieli oraz absolwentów Szkoły, którzy licznie odwiedzali stanowisko.

Akcja Krwiodawstwa “Motoserce” jest związana ze zbiórką krwi dla ratowaniem zdrowia i życia kierowców i motocyklistów. Nasza szkoła od dawna jest uczestnikiem akcji krwiodawstwa organizowanych cyklicznie każdego roku, których organizatorem jest nauczyciel Pan Leszek Kucharski. Na stoisku Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu zwiedzający mogli obejrzeć między innymi, zabytkowe motorowery, przekroje pomocy dydaktycznych, zdjęcia szkolnych odrestaurowanych samochodów, puchary z konkursów krwiodawstwa oraz film o wolontariacie działającym w naszej szkole.

Czytany 732 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 czerwiec 2022 09:57