15 Mar 2022

Kochani DARCZYŃCY!!!!!

Kochani DARCZYŃCY!!!!!

14 marca 2022  dary dla Ukrainy zebrane w naszej szkole przekazaliśmy do punktu: Pałac Deskurów w Radomiu. Widząc zatroskane  twarze matek i dzieci nie możemy pozostać obojętni. Potrzeb nadal jest bardzo dużo i nasza akcja "Solidarni Dla Ukrainy" trwa nadal. Pokażmy, że nasi sąsiedzi nadal mogą liczyć na nasze wspaniałe i wrażliwe serca.

Wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji z całego serca dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie Pamiętajcie!!!!!

AKCJA POMOCY UKRAINIE TRWA NADAL !!!!!!

Lista potrzebnych rzeczy:

• żywność długoterminowa
  • środki higieny osobistej - mydła dezodoranty, pianki do golenia
  • proszki i płyny do prania
  • papier toaletowy, ręczniki papierowe
  • leki - m.in. krople do nosa, oczu, maści na schorzenia skóry, leki na alergię, węgiel aktywny, syropy na kaszel, opatrunki, leki gastrologiczne
  • przybory szkolne - zeszyty, kredki, długopisy, kolorowanki