22 Paź 2021

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – 25-29.10.2021 r.

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – 25-29.10.2021 r.

Po raz kolejny nasza szkoła włącza się w obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Tegoroczne hasło brzmi:

BAŚNIE I LEGENDY Z CAŁEGO ŚWIATA

No właśnie, czy znacie baśnie i legendy ziemi radomskiej ? O nich dowiecie się
w bibliotece szkolnej.

Program obchodów MMBS

1. Wystawka z informacjami o święcie i programie obchodów - cały miesiąc październik.

1. Tydzień z „Baśniami i legendami ziemi radomskiej…” - uczniowie odwiedzający bibliotekę zapoznają się z legendami naszego regionu.

1. Gra biblioteczna „Tropiciele cytatów” pytania z cytatami pojawią się w oznakowanych pudłach, na terenie budynku szkoły. Uczeń, który udzieli prawidłowej odpowiedzi, zgłasza się do biblioteki po odbiór nagrody- gra odbędzie się w dniach 25.10.2021r. – 29.10.2021r. na długiej przerwie.

Czytany 1527 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 październik 2021 12:08