11 Paź 2021

Wycieczka do TOYOTA & LEXUS Romanowski Radom

W dniu 27 września uczniowie z klasy 3 technikum, wraz z opiekunami Małgorzatą Kruk oraz Iloną Gibałą, zwiedzali autoryzowany salon samochodowy TOYOTA w Radomiu. Przybyłych uczniów, przywitał sam prezes salonu Pan Marek Romanowski – absolwent Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Uczniowie mieli możliwość, interaktywnie uczestniczyć w spotkaniu z kierownikami  poszczególnych działów, oraz przyjrzeć  się bliżej  pracy: serwisu samochodowego, działu handlowego, detaillingu, myjni, serwisu blacharsko – lakierniczego, ubezpieczeń
i odszkodowań. Duże wrażenie na naszych podopiecznych, wywarła prywatna kolekcja samochodów sportowo – unikatowych gt-four.pl Romanowski classic cars. Uczniowie z ogromnym entuzjazmem, zakończyli zwiedzanie salonu samochodowego, mając nadzieję, że różnorodność i atrakcyjność jaką proponuje im branża samochodowa, pozwoli na podjęcie wymarzonej pracy. Serdecznie dziękujemy za profesjonalne przyjęcie autoryzowanemu dealerowi  Toyota Romanowski w Radomiu.

Link do Relacji VIDEO ze zwiedzania salonu samochodowego TOYOTA Romanowski Radom

Czytany 1624 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 październik 2021 08:46