28 Cze 2021

Wyniki Konkursu "W świecie techniki"

(1 głos)

„W świecie techniki”

Zakończenie edycji  w roku szkolnym 2020/2021

Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Samochodowych wraz z p. Arkadiuszem Hernikiem dziękuje uczestnikom za udział  w konkursie: „W świecie techniki”. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w zabawie, mierząc się z podchwytliwymi pytaniami z dziedziny motoryzacji. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców (słuchawki bezprzewodowe) sprawiły, że nasz konkurs był atrakcyjny dla uczniów i cieszył się ogromną popularnością .

Nagrody otrzymali:

Weronika Szyszka kl. 2c

Szkudlarz Macjej kl. 1ml

Szkoła Maciej kl. 2czp

Baryłka Jakub kl. 2gzp

Jałowski Maciej kl. 2gzp

Skrzypczynski Adam kl. 2btp

Gratulujemy!!!

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach !!!

Czytany 1585 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 wrzesień 2021 08:45