08 Paź 2020

w Zespole Szkół Samochodowych

wraz

z Panem Arkadiuszem Hernikiem

zaprasza do udziału w cyklicznym konkursie

W ŚWIECIE TECHNIKI”.

W Październiku, który jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w kontynuacji konkursu.

Zadaniem uczestników jest podanie prawidłowej odpowiedzi na pytanie z dziedziny techniki, motoryzacji, lotnictwa.

Pytanie wywieszane będzie na początku każdego miesiąca.

Rozwiązanie z podaniem prawidłowej odpowiedzi będzie miało miejsce ostatniego dnia miesiąca.

Odpowiedzi udzielać można będzie na specjalnej karcie, która znajduje się w bibliotece szkolnej.

Wśród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi zostanie rozlosowana nagroda główna oraz dwie nagrody pocieszenia.

W sprawach nie objętych regulaminem decydujący głos mają organizatorzy konkursu.

Pytanie konkursowe Październik 2020r.

Firma BOSS HOSS znana jest z seryjnej produkcji motocykli, wyposażonych w silniki:

1. a) V8 o pojemności 5,7 - 8,2l marki Chevrolet,
  2. b) turbinowe zapożyczone z lotnictwa,
  3. c) o zapłonie samoczynnym znane z samochodów koncernu VAG.

Zapraszamy do biblioteki !!!

Czytany 2106 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 październik 2020 13:26