22 Gru 2015

Szkolna Wigilia

Tradycyjnie, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, grono pedagogiczne, emerytowani nauczyciele oraz obecni i byli pracownicy "Samochodówki" zasiedli przy wigilijnym stole. Wśród gości nie zabrakło byłych dyrektorów szkoły, Jerzego Gorgonia, Tadeusza Ługowskiego czy Stanisława Kołtuna Zebranym w szkolnej auli życzenia złożyli dyrektor szkoły Anna Stańczyk oraz przewodniczący NSZZ Solidarności Adam Słomka.

Atrakcją szkolnej Wigilii w Samochodówce była część artystyczna zaprezentowana przez uczniów, krótki film o Betlejem jako miejscu narodzenia Jezusa oraz wspólne kolędowanie. Zgodnie z tradycją składano sobie życzenia świąteczne i noworoczne, dzielono się opłatkiem oraz spożywano potrawy wigilijne.

Wszyscy cieszyli się z corocznego spotkania i miłej atmosfery. Wspólne świętowanie to wieloletnie i chlubne tradycje w naszej szkole.

Czytany 4928 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 styczeń 2016 16:13