01 Lis 2015

„Dzień Wszystkich Świętych” - 01.11.2015 roku - odwiedzanie grobów zmarłych pracowników naszej szkoły

Nauczyciele i uczniowie „Samochodówki”, uczcili pamięć nieżyjących nauczycieli i pracowników szkoły.

Tradycyjnie, w dniu Wszystkich Świętych, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych, im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu, uczcili pamięć nieżyjących nauczycieli i pracowników szkoły. Znicze zapłonęły nie tylko na grobach, ale również przed pamiątkowymi tablicami, poświęconymi pomordowanym w czasie okupacji nauczycielom i patronowi szkoły, rotmistrzowi Pileckiemu. Obie tablice znajdują się przy wejściu głównym do szkolnego budynku.

W akcji uczestniczyli nauczyciele:
Mirosław GROMSKI, Ryszard TROJANOWSKI, Piotr GAUZE, Karol KLOCHOWICZ, Leszek KUCHARSKI, Jacek BULSA, Maciej MIKULSKI.

Czytany 4825 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 listopad 2015 18:12