02 Wrz 2015

Koniec laby, czas do szkoły

(1 głos)

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Radomiu rozpoczęli nowy rok szkolny.

Tak, jak w we wszystkich szkołach, również w radomskiej „Samochodówce” uczniowie rozpoczęli 1 września nowy rok szkolny. O godz.8 w kościele świętej Rodziny odprawiona została msza święta. Uczniowie starszych klas spotkali się z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami o godz. 9. Na inauguracji zajęć szkolnych powitała ich Anna Stańczyk, dyrektor szkoły. W czasie uroczystości odczytany został między innymi list premier Ewy Kopacz do uczniów. Po oficjalnej części rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016, poszczególne klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami.

Wyjątkowo potraktowani zostali uczniowie klas pierwszych Technikum Samochodowego i Szkoły Zasadniczej. Dla nich zorganizowana została oddzielna uroczystość, w czasie której zostali ciepło przywitani. Pierwszoklasiści nie tylko poznali Dyrekcję i nauczycieli. Po oficjalnym rozpoczęciu roku, zwiedzili gmach szkoły, w którym spędzą najbliższe lata nauki.

Czytany 4723 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 wrzesień 2015 15:43