21 Mar 2019

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Austrii - Turbolandesekunde

Dnia 08 marca 2019 roku odbył się Ogólnopolski konkurs wiedzy o Austrii - Turbolandesekunde. Nasi uczniowie z klasy 3 d :
Albert Mortka, Mikołaj Nowak oraz Łukasz Owczarek zdobyli w nim wysokie czwarte miejsce.

Byliśmy jedyną szkołą techniczną, która brała udział w konkursie. Głównie dominowali uczniowie radomskich liceów ogólnokształcących. Konkurencja była więc wysoka. Większość pytań była w języku niemieckim. Nasi uczniowie zasłużyli na gratulacje.

Konkurs Turbolandeskunde organizowany jest rokrocznie przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego przy wsparciu Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego.

Czytany 2849 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 marzec 2019 08:14