30 Mar 2017

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

30 marca 2017r. odbył się w Zespole Szkół Samochodowych konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Inicjatorem konkursu i sponsorem nagrody głównej jest biuro poselskie Zbigniewa Kuźmiuka. Koordynatorem konkursu w szkole i osobą odpowiedzialną za wyłonienie laureata jest Renata Cywka. W eliminacjach wzięli udział pełnoletni uczniowie klas II i III technikum. Laureatem konkursu został uczeń klasy IIIa Piotr Gołda. Uczniem rezerwowym jest Paweł Szczepaniak z tej samej klasy. Nagrodą dla laureata jest wyjazd do Brukseli w dniach 16.06.2017- 20.06.2017 wraz z innymi uczniami z regionu radomskiego. Gratulujemy i czekamy na relacje Piotrka z wyjazdu :)