09 Lis 2016

„Samochodówka” pamięta…

Opowiadając na apel wice prezydenta Karola Semika, w dniu 31.10.2016 r. grupa wolontariuszy Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, wzięła udział w kweście na zabytkowym cmentarzu przy ul. Limanowskiego. Po raz 31 były tam zbierane pieniądze na renowację najstarszych nagrobków. W tym roku Społeczny Komitet Ochrony Zabytkowego Cmentarza zdecydował o odnowie grobu pułkownika Milejki.

Tradycyjnie w Dniu Wszystkich Świętych nauczyciele Naszej Szkoły odwiedzili groby zmarłych koleżanek i kolegów.

1 listopada, na grobach byłych nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu zapłonęły znicze. Zapalili je obecni nauczyciele, w wielu przypadkach byli uczniowie nieżyjących już pedagogów.