14 Paź 2016

Dzień Edukacji Narodowej w „Samochodówce”

(1 głos)

Grono pedagogiczne i pracownicy administracji Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, spotkali się na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela obchodzony jest 14 października. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1773 roku.

Na czwartkowej uroczystości, Anna Stańczyk, dyrektor „Samochodówki”, złożyła wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i podziękowania, za codzienny trud, wkładany w kształcenie młodzieży. Grupa pedagogów oraz pracowników administracji otrzymała nagrody Dyrektora Szkoły.

Wszyscy nauczyciele otrzymali natomiast upominek od uczniów „Samochodówki”. Młodzież przygotowała inspirowane drugą częścią „Dziadów” Adama Mickiewicza, przedstawienie oraz wideoklip z życzeniami od wszystkich klas. Upominek bardzo przypadł do gustu nauczycielom.

Czytany 4053 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 30 październik 2016 15:02