24 Cze 2016

Zaczęły się wakacje!

Rok szkolny 2015/2016 dobiegł końca. Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu rozpoczęli wakacje.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego poprzedziła msza święta. Po niej, na szkolnym placu, zebrali nauczyciele i uczniowie „Samochodówki”. Anna Stańczyk, dyrektor szkoły, podziękowała wszystkim zebranym za wytężoną pracę. Najlepsi odebrali nagrody. Wyróżniono także uczniów, którzy reprezentowali szkołę w ogólnopolskich konkursach. Później, poszczególne klasy spotkały się w salach, aby odebrać świadectwa. Dla uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Samochodowej piątkowa uroczystość była ostatnią w czasie nauki w „Samochodówce”. Absolwenci rozpoczną wkrótce dorosłe życie, a wielu z nich zamierza pracować w wyuczonym zawodzie.

Czytany 4529 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 czerwiec 2016 17:46