25 Kwi 2015

„Porozmawiajmy o życiu i śmierci”

W pierwszą sobotę po uroczystym zakończeniu roku klas czwartych technikum nasza szkolna grupa teatralna wystąpiła na scenie nowo wybudowanego Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy. Uczniowie klasy 4 b wraz z wychowawczynią zaprezentowali sztukę „Porozmawiajmy o życiu i śmierci” - przejmujący dramat rodzinny z chrześcijańskim przesłaniem, który w reżyserii księdza Tomasza Waśkiewicza wystawiany był dwa lata temu także w naszej szkole. W rolę matki wcieliła się pani Aneta Wajdzik-Jary, męża zagrał Mateusz Sułecki, zaś synem został Jakub Kobiałka. To ostatni występ w tym składzie, gdyż chłopcy są już absolwentami ZSS. Gościem honorowym występu był biskup Piotr Turzyński, który wyraził najwyższe słowa uznania dla aktorów.

Czytany 5020 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 czerwiec 2015 10:40