14 Mar 2022

IX Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych

IX Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych – wyniki testu teoretycznego

Po raz dziewiąty młodzież rywalizowała w Międzywojewódzkim Turnieju Mechaników Samochodowych. Rywalizacja odbywa się w dwóch kategoriach – technikum/branżowa szkoła stopnia II oraz branżowa szkoła stopnia I. W dniu 10 marca br. 84 uczniów z ponad 10 szkół z Polski przystąpiło do testu on-line. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 35 pytań w ciągu 30 minut. Poniżej przedstawiamy osoby zakwalifikowane do części praktycznej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i odwagi.

W kategorii: technikum/branżowa szkoła stopnia II

Lp.

Ilość punktów

1

Dawid Zdunek

24

2

Dawid Bojanowski

22

3

Szymon Wydra

22

4

Patrycja Lewczyk

21

5

Łukasz Stępniewski

20

W kategorii: branżowa szkoła stopnia I

Lp.

Ilość punktów

1

Damian Urbański

20

2

Jakub Kowalik

19

3

Jarosław Pastuszka

18

4

Kacper Mierzwa

17

5

Sebastian Siwiec

15

Wszyscy wymienieni zakwalifikowali się do następnego etapu (części praktycznej), która odbędzie się 24 marca 2022 roku w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Szczegółowa punktacja wszystkich uczestników dostępna jest w poniższych linkach.

Wyniki Branżowej Szkoły I Stopnia

Wyniki Branżowej Szkoły II Stopnia