08 Lis 2021

„Dzień języków obcych”

W dniach 04-05.11.2021 odbył się „Dzień języków obcych”. Uczniowie wykonali prace plastyczne promujące naukę języków obcych. Najlepsze prace zostały nagrodzone. Uczniowie, którzy zostali nagrodzeni to Norbert Siczek z klasy 3ml oraz Mateusz Mazur z klasy 3atp. W czwartek jak
i w piątek wszystkie klasy miały możliwość wziąć udział w konkursach i quizach językowych. Na uczestników, którzy poprawnie wykonali zadanie czekały atrakcyjne upominki.

Czytany 1291 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 listopad 2021 07:35