02 Paź 2018

Finał Konkursu o Polskim Państwie Podziemnym

Dnia 29 września 2018 roku w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu odbył się finał konkursu Polskie Państwo Podziemne. Był to jego ostatni etap. 21 uczestników rozwiązywało test elektroniczny związany z tematyką konkursu. Wyłoniono zwycięzców:

1. miejsce reprezentant II LO Radom
  2. miejsce reprezentant II LO Radom
  3. miejsce reprezentant Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 2d Sebastian Pasek. Opiekunem ucznia w konkursie była Renata Cywka.
Gratulujemy uczniowi III miejsca i wspaniałej wiedzy.

Czytany 3548 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 październik 2018 07:34