15 Mar 2016

Wielkanocna Zbiórka Żywności

W dniach od 11 do 13 marca uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami po raz kolejny uczestniczyli w organizowanej wspólnie z Bankiem Żywności "Wielkanocnej Zbiórce Żywności". Przez trzy dni udało im się zebrać przeszło 120 kilogramów różnego rodzaju produktów spożywczych. Dary te podzielone zostały na dziesięć paczek, które zostaną przekazane przed świętami potrzebującym rodzinom naszych uczniów. Mamy nadzieję sprawią one radość zarówno obdarowanym jak i darczyńcom.
Wielkanocna Zbiórka Żywności jest akcją, którą prowadzimy lokalnie. Corocznie zachęcamy klientów sklepów do podzielenia się swoimi zakupami z potrzebującymi.

Czytany 4451 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 marzec 2016 20:48